Relacja z weekendowych zmagań drużyn LKS Zieleńczanka

Żaki:

W niedzielne popołudnie Żaki z Zielonek w promieniach słońca rozgrywali swoje turnieje. Drużyna żaków starszych swoje rozgrywki toczyli na boisku Bibiczanki Bibice. Podopieczni trenera Barana wygrali 3 z 4 rozegranych meczy. Turniej mógł zakończyć się pełnym sukcesem jednak dzisiaj zawodziła skuteczność.
Wyniki meczy:
Bibiczanka Bibice 1:2 Zieleńczanka Zielonki
Wieczysta Krakow 2:1 Zieleńczanka Zielonki
Prądniczanka Kraków 1:4 Zieleńczanka Zielonki
Słomniczanka Słomniki 0:3 Zieleńczanka Zielonki
Równorzędnie do turnieju w Bibicach Żaki Młodsze rozgrywały swoje mecze na boisku Albertusa Kraków. Chłopcy pod okiem Marka Mączki, Tomasza Kowalskiego oraz Michała Hamerskiego dzielnie stawiali czoła przeciwnikom.
Oto wyniki
Wieczysta 1:1 Zieleńczanka (bramka: Filip Sobocinski)

Grębałowianka 0:2 Zieleńczanka (bramki: Karol T. Kacper W.)

Pradniczanka 1:1 Zieleńczanka (bramka: Kamil Klimek)

Albertus 0:3 Zieleńczanka (bramki: Karol T., Filip S., Kamil Klimek)

Jadwiga 2:0 Zieleńczanka

Orliki:

ORLIKI 1 – dobry występ na turnieju.
Pomimo braku polowy podstawowego składu naszym orlikom udało się wygrać druga edycje turnieju MZPN. Jednak każdy mecz był dużo trudniejszy niż 2 tygodnie temu, kiedy zakończyliśmy mecze stosunkiem bramek 28-0. Do dyspozycji trenera były również tylko 2 zmiany i przy wczorajszej temperaturze było to dodatkowe utrudnienie. Nasi zawodnicy walczyli jednak bardzo dzielnie. I przede wszystkim zawodnicy spędzający zazwyczaj mniej minut na boisku mogli nabyć więcej boiskowego doświadczenia.
Wyniki:
LKS – Bibiczanka 5-0
LKS – TS Wegrzce 1-0
LKS – Pradniczanka 2-0
LKS – Piast Wolowice 0-1
LKS – Grebalowianka I 2-1

Młodziki:

W sobotę o godz. 10:00 na boisku Zieleńczanki drużyna młodzików 2 mierzyła się z Clepardią II Kraków. Po dobrej, bardzo mądrej pierwszej połowie nasi chłopcy prowadzili 1:0. Na początku drugiej odsłony szybko strzelamy dwie kolejne bramki i przy prowadzeniu 3:0 wkradło się rozluźnienie oraz brak koncentracji. W konsekwencji dajemy przeciwnikom strzelić dwukrotnie do naszej bramki, jednak to wszystko na co stać Clepardię i po nerwowej końcówce 3 punkty zostają w Zielonkach.
Zieleńczanka II – Clepardia II 3:2
Bramki: A.Wszołek, F.Wszołek, O.Wanowicz

Juniorzy:

24.05 drużyna juniorów zanotowała kolejny mecz bez porażki. W tym sezonie Koniczynki nie przegrały jeszcze meczu. W dzisiejsze popołudnie do Zielonek przyjechał Przebój Wolbrom. Mecz zakończył się wynikiem 3.1 Dwie bramki dla Koniczynek zdobył Adam Prochal, jedną dołożył Kamil Knapik. Po tym zwycięstwie drużyna zachowa pozycję lidera i w kolejnych meczach walka o awans na pewno będzie zaciekła. Już w najbliższą sobotę kolejne spotkanie, rywalem będzie Dąbski Kraków. Liczymy na podtrzymanie passy i kolejne pewne zwycięstwo.

Zieleńczanka – Przebój Wolbrom 3.1 (2.0)
Bramki : Prochal x2 Knapik

W sobotnie popołudnie (27.05)  drużyna juniorów rozegrała mecz z Dąbskim Kraków. Zieleńczanie podchodzili do tego meczu z licznymi lukami kadrowymi. Nie przeszkodziło to jednak w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. Mecz pomimo ogromnej ilości niewykorzystanych sytuacja bramkowych zakończył się wynikiem 6:0 dla koniczynek. Bramki w tym meczu zdobyli H.Pietrzyk x3, K.Kurczab x2, A.Prochal x1. Dzięki temu zwycięstwu Zieleńczanka utrzymała się na pozycji lidera w lidze, a ich kolejnym rywalem jest krakowska Grębałowianka, z która zagrają już 3 czerwca o godzinie 12.30 na boisku w Zielonkach.

Seniorzy:

Seniorzy wygrali w sobotni wieczór z Przemsza Klucze 3:1 !!! Wkrótce relacja z meczu.