Bieżące informacje o zmaganiach zespołów LKS Zieleńczanka

Młodziki

Pierwsze mecze ligowe za nami. Oficjalnie informujemy, że nasz zespół młodzików 1 AWANSOWAŁ DO II LIGI młodzików. Ogromne brawa dla zespołu za poprzednią rundę. Podziękowania dla chłopaków z rocznika 2004 którzy przyczynili się do tego awansu a nie mają już okazji zagrać w II lidze ponieważ przeszli do Trampkarzy. Podziękowania należą się również rodzicom którzy są bardzo zaangażowani i pomagają w tym zespole. Gratulacje również dla całego sztabu trenerskiego za świetną prace z wszystkimi zespołami.

Druga świetna wiadomość to WYGRANA W DEBIUCIE W II LIDZE!!!!! ::
Zieleńczanka Zielonki- AS Progres 6:0
Bramki : Bąkowski x3, Krakowiak, Chrzan

Cały mecz był pod dyktando naszych zawodników lecz w pierwszej połowie nie przełożyło się to na efekty(bramki). Chłopcy wyszli bardzo spięci i stąd brak skuteczności pod bramką przeciwników. Do przerwy 0:0.
W drugiej połowie w strzeleniu bramki musiał pomóc nasz bramkarz!… Tak Bramkarz…. ! Po świętym wznowieniu piłki z własnego pola karnego przez bramkarza, Bąkowski wyszedł sam na sam i trafił do bramki. Kolejne gole były już efektem pozbycia się stresu. Przy wyniku 3.0 przykład z kolegi po fachu wziął Adam Brożek który dalekim wykopem po raz kolejny wyprowadził Bąkowskiego sam na sam i gol….! Podsumowaniem sukcesu była nie tuzinkowej urody bramka Chrzana(obrońcy), który z połowy boiska uderzeniem z “półwoleja” trafił w samo “okienko” brami.
Brawa dla zawodników i trenera za udany debiut w II lidze młodzików.

Seniorzy

Zespół Seniorów Zielenczanki przywozi 3 pk z meczu wyjazdowego !! Stażk Przybysławice-Zieleńczanka Zielonki 0:4
Bramki : Kardas, Knot, Nowak D., Małek. Mimo sporych braków kadrowych pewnie zwyciężamy nie tracąc przy tym żadnej bramki. Brawo dla Zespołu ! Brawo Zieleńczanka!!!