Niesamowite wydarzenia w klubie Zieleńczanka !!!!!

Niesamowite wydarzenia w klubie Zieleńczanka !!!!!

Jesteśmy świadkami historycznej chwili gdzie dwa nasze zespoły awansowały do 1 ligi . Mowa tutaj o zespole Trampkarzy (2003/04) i Młodzików (2005/06/07).
Weźmy pod lupę tych pierwszych-trampkarze jeszcze w tamtym roku swoje mecze rozgrywali w 3 lidze. W ciągu jednego sezonu zrobili DWA AWANSE – w rundzie jesiennej awansowali do drugiej ligi i celem na rundę wiosenna było zajęcia miejsca w tabeli top 3( chłopcy nawet założyli się z trenerem ze to wykonają ) jak się okazało Koniczynki zajęły 1 miejsce i awansowaly do pierwszej ligi .

Młodziki 1 – zespół bardzo solidny, i zaawansowany technicznie juz w tamtym sezonie zrobił awans do drugiej ligi. Runda jesienna była bardzo dobra ale skończyli dopiero na 3 miejscu . Nauczeni doświadczeniem i lepsi pilkarsko w tej rundzie chłopcy awansowali do 1 ligi . Awans nie był pewny do końca , zacięta rywalizacja spowodowała, że dopiero w ostatniej kolejce się wszystko rostrzygnie. Musieliśmy wygrać …. i zrobiliśmy to z bardzo wymagającym przeciwnikiem pokonując Golcze 3.1.

….Podsumowując rundę: jestem dumny z chłopaków. Oczywistą sprawą jest fakt ze najważniejszy jest indywidualny rozwój piłkarski każdego z zawodników i taki można było zauważyć . Jednak idywidualny postęp każdego z osobna przyczynił się do tak wielkiego sukcesu sportowego jakim był kolejny awans. Bardzo chciałem podziękować rodzicom zaangażowanym w pracę w klubie oraz wiernie dopingujących nasze zespoly- Żywczak Michał Trener Trampkarzy , Młodzików 1