Aktualności

Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
Zarząd i Trenerzy LKS "Zieleńczanka" składają wszystkim zawodnikom, rodzicom i sympatykom naszego klubu serdeczne życzenia radości i siły płynącej z istoty Świąt Wielkanocnych. Niech uśmiech i wiosenny optymizm towarzyszą Wam każdego dnia!
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
Szanowni Kibice! Zapraszamy na Stadion LKS "Zieleńczanka", ponieważ tego meczu nie zobaczycie w telewizji! Na żywo, przed własną publicznością zagrają Seniorzy "Zieleńczanki" Zielonki, którzy w najbliższą sobotę 20 kwietnia o godz. 11:00 podejmować będą rywala Lot-Balice.

Liczymy na wasz głośny doping!
W przerwie meczu zapraszamy na losowanie nagród dla Kibiców!
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
W niedziele nasi juniorzy rozegrali spotkanie 3 kolejki w 1 lidze przeciwko Pradniczance Krakow. Pierwsza polowa byla mocno jednostronna ze wskazaniem na przeciwnika. Ciezko bylo naszym dojsc do glosu ale konsekwentna gra w defensywie sprawiła, że utrzymalismy rezultat 0:0 do przerwy co dawalo nadzieje na druga polowe.Po przerwie trener Michał Żywczak odmienil naszych zawodników, którzy wyszli na murawe niezwykle zdeterminowani i zaangazowani. Tworzyli sobie coraz to lepsze akcje nie zapominajac o grze w obronie. W koncu pilkę w siatce umieścił Patryk Kotaba po świetnym uderzeniu z rzutu wolnego. Koniczynki pewnie dowiozly wynik do konca inkasujac kolejne 3 punkty tym samym wskakujac na fotel lidera!
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
W sobotę trampkarze Zieleńczanki rozgrywali swój mecz na bardzo dalekim wyjeździe, bo aż w Pilicy (woj. Śląskie). Mecz był bardzo twardy i zacięty, wydawało się że do jednej bramki. Nasz zespół jako pierwszy strzelił gola i na przerwę schodził z wynikiem 1.0. W drugiej połowie żaden z zespołów nie zwalniał tempa. Niestety stare przysłowie się sprawdziło "Nie wykorzystane sytuację się mszczą" i mimo licznych okazji do podwyższenia wyniku to zespół przeciwny zdołał strzelić wyrównująca bramkę. Mecz zakończył się remisem 1.1 Mimo tego, że mieliśmy jeszcze dwie znakomite okazje by objąć prowadzenie wynik się nie zmienił.
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
W sobotę 13 kwietnia drużyna młodzików 2 rozegrała mecz z Maszycanką. Zawody były bardzo wyrównane, z okazjami dla obu drużyn. Zawodnicy z Zielonek dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, jednak goście za każdym razem doprowadzali do remisu. Końcowy wynik: 2:2
Bramki: Zaczkowski, Karhan
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki jest w mieście Sulechów, Krakow, Poland.
Niedzielę Palmową grupa orlików 1 spędziła na sportowo - biorąc udział w turnieju szkoleniowym w Sulechowie. Chłopcy mierzyli się z Orłem Iwanowice, Słomniczanką oraz Zawiszą Sulechów. Z wszystkich starć młode Koniczynki wyszły zwycięsko, kończąc turniej z 24. strzelonymi bramkami i tylko 2. straconymi. Zieleńczanie pokazali duży polot w akcjach ofensywnych, kreatywność oraz współpracę, a po niektórych akcjach ręce same składały się do oklasków. Jednak w tym wieku nie wynik ma największe znaczenie (choć fajnie jest wygrywać!), a indywidualny rozwój każdego z zawodników i bezcenne doświadczenie zdobyte na boisku.