Aktualności

Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki dodał(a) nowe zdjęcia (3).
17.02 Młodziki Zieleńczanki uczestniczyli w turnieju halowym w Skale organizowanym przez klub sportowy Maszycanka Maszyce . W turniej wzięło udział 8 zespołów. Nasi chłopcy bardzo dobrze wyglądali na tle przeciwników. Na indywidualne wyróżnienie zasłużył nasz skrzydłowy Miłosz Nosal który zdobył statuetkę króla strzelców turnieju -8 bramek . Nasz zespół przegrał w półfinale z zespołem Przemszy Klucze ( po feralnych karnych ) w meczu 1.1 I rozgrywał mecz o 3 miejsce, który pewnie wygrał 3.0.
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
Kochani !!!
W imieniu Gmina Zielonki, Sołectwo Zielonki i oczywiście swoim zapraszamy serdecznie do kibicowania zawodnikom i generalnie do zrobienia tłumu na trybunach!
Pokażmy naszym Gościom jak się kibicuje w Zielonkach !!!
Oczywiście równie serdecznie zapraszamy do Zielonek kibiców Bibiczanka Bibice, Maszycanka Maszyce, Michałowianka Michałowice, Towarzystwo Sportowe Skalanka, TS Węgrzce, UMKS Olimpic Kraków i MKS Puszcza Niepołomice
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki dodał(a) nowe zdjęcia (7).
Wielkie emocje towarzyszyły wczoraj naszym najmłodszym zawodnikom i zawodniczkom, którzy rozegrali między sobą turniej wewnętrzny na hali w Zielonkach.Grupy żaków, skrzatów oraz dziewczynek rywalizowały jak równy z równym, a walka toczyła się nieprzerwanie od pierwszego do ostatniego gwizdka każdego spotkania. Wymyślony przez kadrę trenerską mini turniej, bardzo spodobał się zawodnikom, a trenerom pozwolił wyciągnąć wiele konstruktywnych wniosków. Z pewnością taka inicjatywa w przyszłości będzie powielana.

Gdy turniej się zakończył, a zmęczeni zawodnicy udali się do szatni, emocje na boisku wcale nie zmalały. Do gry weszła druga drużyna żaków, aby zmierzyć się w sparingu z Prądniczanką. Mecz toczył się w bardzo przyjaznej atmosferze, a chłopcy pokazali, że drzemie w nich duży potencjał. Dla zawodników takie spotkanie jest bezcennym bagażem doświadczeń oraz pokazuje jak wiele jeszcze pracy przed nimi.
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki dodał(a) nowe zdjęcia (5).
Kochani!!!
W piątek 8.02 odbyła się gala wieńcząca plebiscyt 10 Asów Małopolski i Najpopularniejszy Sportowiec, Drużyna i Trener Małopolski 2018 Roku.
Jak wszyscy doskonale pamiętacie, pierwsze miejsce w kategorii Trener roku w powiecie krakowskim oraz Trener Roku Małopolski zdobył nasz treneiro Michał Żywczak 💪💪💪
Łezka wzruszenia kręci się nam do teraz!
Jeszcze raz gratulujemy i liczymy, że to pierwszy z serii tytułów !!!
Więcej: #sport" target="_blank">https://dziennikpolski24.pl/krakow-najpopularniejszy-sportowiec-trener-i-druzyna-malopolski-2018-gala-w-karcher-hali-cracovii-wielka-galeria-zdjec/ar/13873457#sport
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki dodał(a) nowe zdjęcia (5).
Aktywna sobota za najmłodszymi koniczynami:
SKRZAT- zaraz po pojawieniu się na widnokręgu jutrzenki, gromadzimy się na hali sportowej w Skale. Drużyny zjeżdżają się spod Olkusza, przez Zielonki, Skale aż po Kraków. Świetna zabawa, duży bagaż doświadczeń dla młodych zawodników, korzy rozgrywają 9 meczów. Skrzaty Zielonek bez kompleksów wchodziły w pojedynki 1x1, próbowały rozgrywać piłkę spod bramki krótkimi podaniami, co często owocowało ładnymi bramkami. Wszyscy wracali do domu uśmiechnięci (co najważniejsze) i z medalem.
ŻAK- przenosimy się kilka godzin w czasie i kilkadziesiąt kilometrów w przestrzeni (hala come come zone). Żaki Zielenczanki wygrywają z Olimpikiem Kraków 3-1 oraz, po naprawdę zaciętej rywalizacji, remisują z drużyną Pradniczanki 1-1. Warto zauważyć, że koniczyny przełamują etap egocentryczny, dostrzegają, że samym dryblingiem meczu się nie wygra. Szukają podań, często z bardzo dobrym efektem.
Brawurowa i ciekawie zorganizowana sobota skrzatów i żaków Zielenczanki, piłka w grze!