Aktualności

Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki dodał(a) nowe zdjęcia (2).
"Zielonek"
Oprócz intensywnych i owocnych w pracę treningów w zimowej aurze, mamy również czas na zabawę! Było ciekawie !!:)
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki udostępnił(a) post użytkownika Pro Football Player.
Coś na czasie-odnośnie grup trenujących na boisku i frekwencji na treningach w ostatnich tygodniach i nie tylko.

https://m.facebook.com/167809287192791/posts/288832738423778/
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki dodał(a) nowe zdjęcia (4) — w J&J Sport Center.
Pierwszy test dziewczynek! ⚽🎄
W sobotę 1 grudnia Nasze zawodniczki rozegrały sparing z drużyną J&J KSPN Pogoń Kraków! Rozgrywka przebiegła w miłej atmosferze, emocję sięgały zenitu, a radość z gry cieszyła oko trenerek i rodziców. Dodatkowo na koniec czas umiliła nam wizyta Świętego Mikołaja, który rozdawał drobne prezenty wszystkim młodym zawodniczkom.
Dziękujemy zespołowi KSPN i Pani Trener Będkowskiej za ugoszczenie nas, upominki oraz boiskową lekcję na przyszłość!
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki dodał(a) nowe zdjęcia (4).
Dziś na hali przy ulicy Ptaszyckiego 4 swoje zmagania rozpoczęła druga drużyna orlików. Zawodnicy wstępnie mieli rozegrać dwa spotkania pierwsze z drużyną TS Węgrzce oraz drugie z zawodnikami UKS Baszta Kraków. Niestety drużyna Baszty nie wstawiła się o wyznaczonej porze a koniczynki wygrały to spotkanie walkowerem. Spotkanie z rywalem „zza miedzy” po wyrównanej walce skończyło się wynikiem 1:0 dla przeciwnika. Kolejne rozgrywki już 16 grudnia.
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
Wiecie skąd ten wykres?? Z plebiscytu na Trenera Roku Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego !!!

Glosowanie rozpoczete! Michal Zywczak czeka na pierwsze glosy w kategorii Trener roku. Wyslij teraz na nr 72355 SMS: DST.153 (2,46zlzVAT).

Można głosować również na stronach gazet w związku z czym na co czekacie? ;)

Powodzenia Żywy !!!
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki dodał(a) nowe zdjęcia (5).
Żaki młodsze również pracują ciężko, nadszedł zatem czas podsumowań rundy pierwszej.
Na inauguracje sezonu żaki spod znaku Koniczyny zmierzyły się z zawodnikami (rok starszymi) Bronowianki Kraków. Przeciwnik mocny i wymagający, mimo dużej przewagi, zawodnikom Zieleńczanki należą się pochwały za odważne kreowanie akcji, a w końcowym rozliczeniu za zdobycie kilku naprawdę ładnych bramek.
Kolejny turniej rozgrywamy z pozycji gospodarza, mimo braków kadrowych- remisujemy z Jadwigą i Clepardią, ale już wysoko przegrywamy z Prądniczanką.
Następnie przychodzi nam na turnieju w Skale zmierzyć się z Bibicami oraz MKS Skałą. Z pierwszą drużyną wygrywamy, drugiej, po zaciętej walce, ulegamy.
Porażki Koniczyn na pewno nie wynikają z braku zaangażowania, a raczej z chwilowego braku percepcji i rozkojarzenia, co niewątpliwie i niepodważalnie jest przywilejem młodości (a i zwycięstw nie brakuje). Gramy dalej! Za niedługo startują mistrzostwa Krakowa MZPN dla zaków młodszych. Do usłyszenia!