Aktualności z Facebook’a

Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki3 days ago
W minioną niedziele drużyna skrzatów Zieleńczanki brała udział w turnieju organizowanym w Słomnikach.
Najmłodsi zawodnicy Zielonek rozegrali 5 meczów, stanęli naprzeciw rywali z Skalanki, MKS Skała,Maszycanki i Słomniczanki.
Po bardzo dobrej grze, a przy tym świetnej zabawie udało im się wygrać 2 mecze.
Pojedynki nie należały do łatwych, ale nawet w przegranych meczach nie ustępowaliśmy pola rywalom.
Wszystkim zawodnikom należą się wielkie brawa!
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki4 days ago
UWAGA KONKURS !!! 💪🏅🚴‍♂️
-------------------------------
Kochani, jako klub, było nie było, sportowy serdecznie zapraszamy do dwóch rywalizacji, które odpaliliśmy na Endomondo. Dla biegaczy i dla rowerzystów. Zasady są banalnie proste - kto przebiegnie bądź przejedzie najwięcej km z użyciem wymienionej aplikacji otrzyma wypasioną nagrodę od któregoś z naszych sponsorów. Do tego rozlosujemy dodatkowe nagrody wśród pozostałych uczestników. Pierwsza edycja trwa od teraz do końca czerwca, ponieważ wtedy kończymy sezon. Drugą edycję odpalimy jesienią.
O prestiżu tej rywalizacji niech świadczy fakt, że przystępuje do niej również wiceprezes naszego Klubu a jak powszechnie wiadomo gabarytami jest on zbliżony do znanego działacza sportowego Zdzisława Kręciny. Ale wizja darmowego karnetu na ściankę Avatar Centrala Ruchu jest silniejsza ;)
Zapraszamy serdecznie !!!

Biegaczy - http://www.endomondo.com/challenges/36596886
Rowerzystów - http://www.endomondo.com/challenges/36596937
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki5 days ago
W niedziele na obiektach Zielenczanki odbywał się od godziny 10.00 turniej z udziałem naszego zespołu Orlik 1. Zespoły jakie gościlismy: Jutrzenka Giebułtów, Wieczysta Kraków , Sokół Kocmyrzow, Bibiczanka Bibice, Towarzystwo Sportowe Skalanka. Turniej był rozgrywany równocześnie na dwóch boiskach systemem każdy z każdym. Nasi chłopcy zaprezentowali się znakomicie i wygrali wszystkie mecze. W zespole widać ogromny postęp sportowy. Oby tak dalej . Powodzenia
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki5 days ago
Młodziki 1 Zielenczanki juz o 8.00 w sobote rozgrywali swój mecz na boisku Progresu Kraków. Mecz odbywał się na pewno wymiarowym sztucznym boisku. Po ciężkim i zaciętym meczu nasi chłopcy ostatecznie wygrali 4.2 . Nasz bramkarz Kuba Żylski przy wyniku 3.2 obronił karnego w kocowce meczu . Brawo dla Zespołu, trzeci mecz z 3 pk .
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki5 days ago
W dniu 14.04 drużyna trampkarzy Zieleńczanki rozegrała kolejny mecz w II lidze mierząc się z Wandą Kraków. Po dobrej rozgrzewce wyszliśmy na murawę w pełnej gotowości. Mimo utraty bramki we wczesnych minutach meczu, nie ulegliśmy przeciwnikom, mieliśmy dużo niewykorzystanych sytuacji i po równej grze do przerwy wynik był: 2:2. Druga połowa wyglądała podobnie, mieliśmy przewagę nad przeciwnikiem i więcej sytuacji podbramkowych. W ostatnich, nerwowych minutach na nasze szczęście, przeciwna drużyna niespodziewanie strzeliła samobója. Po tym incydencie zachowaliśmy solidną obronę co poskutkowało wygraniem naszych trampkarzy. Wynik meczu: Zielonki 5:4 Wanda Kraków

Bramki:
Kuba Bombiński x1
Bartek Lipnicki x1
Jan Małek x1
Jan Sieńko x1
Samobój przeciwnika
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki dodał(a) nowe zdjęcia (2).6 days ago
MŁODZIKI 2:
Druga drużyna młodzików odnotowała drugie zwycięstwo na wiosnę, pokonując LKS Niedźwiedź 5:1 na boisku przeciwnika. Koniczynki w tym meczu pokazały pełną kontrolę nad wydarzeniami na boisku - w szczególności w drugiej połowie widoczna była przewaga naszych chłopców, którzy tworzyli kolejne akcje bramkowe i mieli dużo luzu w grze. Łupem bramkowym podzielili się bracia Wszołkowie: Alek (2 bramki) i Filip (3 bramki).
LKS Niedźwiedź - Zieleńczanka II 1:5 (1:3)