Aktualności z Facebook’a

Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
Kochani Rodzice !!!
Wstrzymajcie się z kupnem dla Waszych pociech butów piłkarskich na kolejny sezon !!! ❌
Nawiązaliśmy współpracę ze znanym zapewne miłośnikom zimowych szaleństw sklepem DOBRENARTY.PL z Modlnicy. Oferta tego sklepu rozszerzyła się właśnie o buty do piłki nożnej i jesteśmy w trakcie negocjacji warunków handlowych dla zawodników LKS Zieleńczanka!
Jeszcze w tym tygodniu damy znać co i jak. 💪👍
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
Wspomnienia z ostatniego meczu sezonu 2018/19. Już dziś zapraszamy na kolejny!
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki - Grębałowianka Kraków 3:2 (2:0)
Bramki: Prochal 3' Małek 25' Rozwadowski 70'

W ubiegły weekend drużyna seniorów zakończyła rozgrywki w krakowskiej lidze okręgowej. W ostatnim meczu, koniczynki pokonały 3.2 Grębałowiankę i zakończyły sezon na 7 miejscu w tabeli. O sezonie można powiedzieć, że zakończył się miejscem, które odzwierciedla poziom gry naszej drużyny, jednak patrząc na rozstrzygnięcia w niektórych spotkaniach, można było się pokusić nawet o miejsce w czołowej "czwórce" ligi.

W mijającym sezonie nasz zespół miał wielu bohaterów. Najlepszym strzelcem drużyny był Jakub Rozwadowski, ktory zdobył aż 12 bramek. Najmłodszym zawodnikiem, który zadebiutował w tym sezonie w barwach Zieleńcznanki, był Szymon Pietrzyk, który pierwszy występ zaliczył tuż po skończeniu 16 roku życia. Szymon pokazał się z bardzo dobrej strony i z pewnością w kolejnym sezonie będzie mocno walczył o miejsce w I zespole.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek i regenerację po długim sezonie. Przygotowania do rundy jesiennej rozpoczniemy za niespełna miesiąc, a już dzisiaj zapraszamy na pierwsze spotkanie nowego sezonu w połowie sierpnia.
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki udostępnił(a) link.
118 new photos · Album by Adam Murzański
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki udostępnił(a) link.
Było na co popatrzeć - tak można by podsumować niedzielny bój Prądniczanki z Zieleńczanką. Po pierwszej połowie dość niespodziewanie, zapowiadało się na dość łatwe zwycięstwo gości. Podopieczni Michała Żywczaka wykazali się niesamowitą pracowitością w środku pola, a Rozwadow...