Aktualności z Facebook’a

Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
W sobotnie przedpołudnie drużyna żaków rozegrała sparing w Maszycach z miejscową Maszycanką. Spotkanie było wyrównane i padło bardzo dużo bramek. Sobotnia świetna pogoda a także dużo akcji i strzałów sprawiło, że zawodnicy po spotkaniu byli bardzo zadowoleni i najchętniej graliby jeszcze dłużej niż zaplanowali trenerzy. Krótka relacja fotograficzna z tego spotkania - p. Robert Niziński.
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
😀⚽️Po zwycięstwie z solidnym zespołem Niedźwiedzia w ubiegły weekend, Zieleńczanka podejmowała na własnym boisku wicelidera tabeli GLKS "Przemsza" Klucze.
Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła wielu ciekawych sytuacji. Było w niej więcej szachów i badania się wzajemnego zespołów i konsekwentnej realizacja założeń taktycznych, niż akcji i sytuacji bramkowych. Koniczynkom udało się zdobyć bramkę po wrzutce i zamieszaniu podbramkowym, ale arbiter jej nie uznał odgwizdując faul Rozwadowskiego na bramkarzu. W drugiej połowie świetnym podaniem na wolne pole popisał się Frączek, a Komenda wykończył świetnym wolejem całą akcję. Po tej bramce mecz stał się bardziej otwarty, obie drużyny miały swoje szanse, ale kolejne słowo należało znów do gospodarzy. Rzut wolny z 18 metrów wykonał Anioł i chytrym strzałem po ziemi zaskoczył bramkarza gości. Wydawało się, że prowadząc 2.0 zespół spokojnie dokończy mecz i zainkasuje 3 punkty. Jednak ostatnie 10 minut przyniosło wiele emocji. Zaczęło się od rzutu karnego za zagranie ręką Małka. Bramkarz Zieleńczanki jednak nie dał się pokonać i potwierdził tą interwencją świetną formę w całym spotkaniu. Chwilę później w zamieszaniu podbramkowym gola kontaktowego zdobyła Przemsza, a do końca meczu pozostawały 3 minuty. W tym czasie goście mieli 2 szanse na wyrównanie i tylko dzięki kapitalnym interwencjom Mazura wynik się nie zmienił.

Już za tydzień kolejny bardzo ważny mecz. W niedzielę o godz.11.00 w Iwanowicach powalczymy o trzecie z rzędu zwycięstwo i kolejny awans w ligowej tabeli !

Relacja-Adam Prochal, zdjęcia-Tomasz Marzec
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
⛹️‍♀️⚽️🥇Rekrutacja do damskiej sekcji piłki nożnej!

Zapisy dla wszystkich dziewczynek “na medal” z roczników 2010-2012. Jeśli kochasz sport i nie boisz się siniaków-dołącz do naszego klubu, aby już wkrótce stać się jego silnym ogniwem! Serdecznie zapraszamy😀
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
😀Drużyna trampkarzy z kolejnym zwycięstwem!!! Podopieczni trenera Michała Żywczaka wygrywają już szósty mecz z rzędu w wyjazdowym spotkaniu ze Słowikiem Olkusz 4:3 i dzięki temu plasują się na pierwszym miejscu w tabeli z przewagą 7 punktów nad drugim miejscem! Bramki dla Koniczynek zdobyli Alek Wszołek (3x) oraz Mikołaj Wicherek (1x). Przed drużyną jeszcze kilka ważnych meczy, a przy dalszej dobrej grze szansa na utrzymanie pierwszego miejsca. ⚽🏆🏟️Relacja-Michał Steczkowski