Aktualności z Facebook’a

Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki udostępnił(a) post użytkownika Anna Sieńko.
Serdecznie polecamy tą allegrowiczkę do Rady Powiatu krakowskiego ;)
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki
Wielkie Derby Gminy Zielonki zakończyły się remisem 2:2. Była walka, były emocje, był gol strzelony w doliczonym czasie gry. Słowem - klasyk.
Jednak jest jedna rzecz, na którą chciałbym szczególnie zwrócić uwagę - FANTASTYCZNY doping Kibiców i Zieleńczanki i Bibiczanka Bibice !!!
Wspieranie własnych drużyn było na najwyższym światowym poziomie! A jak już usłyszałem przyśpiewkę naszych Kibiców "Łączy nas piłka, Bibice łączy nas piłka!" to zakręciła mi się łezka w oku ze wzruszenia. Druga łezka zakręciła się jak usłyszałem - "Chodźcie na banię! Bibice chodźcie na banię!" ale to już mniej ze względów sportowych... ;)
Tak czy siak - w imieniu Zarządu LKS Zieleńczanka bardzo dziękuję za świetną atmosferę na trybunach i doping dla obydwu drużyn!
Michał Hamerski, Wiceprezes LKS Zieleńczanka
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki udostępnił(a) grupę.
Zapraszamy do naszej nowej grupy !!! Już pojawiły się pierwsze oferty! Im Was będzie więcej tym większa możliwość skutecznej transakcji. Zapraszamy! 👍🤝🤜🤛
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki z: Aleksandra Staniszewska.
Drodzy Kibice!
Zastanawiacie się co u naszej damskiej części klubu? Nie zwalniamy tempa! Dziewczynki trenują już ponad miesiąc, a z treningu na trening widać coraz większe postępy. Maleje temperatura, ale nie zaangażowanie i radość w oczach małych piłkarek. Zarówno rodzice, jak i Trenerka mogą być dumni. Już niedługo wypracowane efekty przetestujemy w zimowych sparingach. Trzymajcie kciuki!
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki udostępnił(a) grupę.
Podczas ostatniej przymiarki strojów pojawiło się sporo pytań o możliwość sprzedaży za małych dresów/strojów/butów sportowych i innych sprzętów do grania w piłę. Postanowiliśmy zatem jak zwykle wyjść Wam, drodzy rodzice, naprzeciw i oto jest grupa, w której możecie załatwiać podobne transakcje.
Zapraszamy serdecznie !!!