Aktualności z Facebook’a

Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki6 days ago
Tymczasem wiceprezes Klubu donosi z wakacji, że znalazł knajpę, do której nawet żona pozwoliła mu wejść... 🍻🍺 Mamy nadzieję, że Zieleńczanka również będzie miała podobne miejsca ⚽️💪👍
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki7 days ago
Dane kontaktowe - brakuje nam nr telefonu do paru zawodników. Więc jeśli ktoś nie otrzyma do piątku włącznie informacji od trenera o składkach etc to proszę o mail na zielenczanka@outlook.com. RODO nie pozwala nam na ułatwienie tematu :)
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki1 week ago
TRENINGI - harmonogram.
Prezentujemy harmonogram treningów. Jak państwo wiedzą od września nadal będzie obowiązywał zmianowy system w szkole w Zielonkach z powodu opóźnienia budowy tak więc godziny niektórych treningów mogą ulec zmianie.
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki2 weeks ago
UWAGA, UWAGA !!! Wielkimi krokami zbliża się epokowe dla naszego Klubu wydarzenie !!! Historia pisze się na Waszych oczach !!!
Od przyszłego tygodnia wszyscy przebywający w okolicy budynku klubowego, czekający na przykład na trenujące latorośle, będą mogli skorzystać z... bezpłatnego WiFi !!! :)☎️💻📱😮📞
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki2 weeks ago
Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, Gmina Zielonki i LKS Zieleńczanka zapraszają !!!
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki dodał(a) nowe zdjęcia (12).2 weeks ago
Nowinek z obozu w Myślenicach nie było końca! Jednak, drodzy czytelnicy, to podsumowanie będzie już ostatnim. Byliśmy tu rok temu, jesteśmy i dziś, jednak nikt nie jest w stanie powiedzieć, kiedy ten czas upłynął. Za nami 10 dni ciężkiej, lecz owocnej pracy. Nasz wyjazd opierał się na klamrze kompozycyjnej, bowiem chłopaki dzień witali oraz żegnali treningiem. Jednak niestraszne były nam zakwasy. Pewien Mędrzec rzekł kiedyś, iż wszytko z wody wyszło. My zatem, uczeni tym porzekadłem, korzystaliśmy z okolicznych wodnych udogodnień ( rzeka Raba, baseny) w celach regeneracyjnych. Lecz nie skupialiśmy się tylko na aspekcie sportowym, niepoprawne zachowanie karane bylo analizowaniem bajek Krasickiego czy pisaniem wierszy (jeden z nich w komentarzu).
Zmierzając do meritum: to dziś nastał czas podsumowań, takowe poczyniono wieczorem. Trenerzy przyznali nagrody w postaci piłek, ochraniaczy, torebek sportowych dla wyróżniajacych się obozowiczów, jednak każda koniczyna wróci z pamiątka z obozu- mowa tu o grupowym zdjęciu.
I tak, spiesząc się powoli, szykujemy się do wyjazdu. Dosc pisania, ponizej najciekawsze zdjęcia! Do zobaczenia jutro!