... Pokaż więcejSee Less

Comment on Facebook

Będą ⚽️!

Juniorzy Młodsi ze zmiennym humorem 🍀

W niedzielę drużyna grała wyjazdowy mecz z Chempions Miechów, w którym to wygrała 4.3 na ciężkim terenie w mocnym i szybkim tempie spotkania. ✅
W poniedziałek tj na drugi dzień ( zaległy mecz) odbyły się kolejne zawody z sąsiadami "zza miedzy" w derbowym pojedynku z TS Węgrzce- również w roli gości.
Niestety Zieleńczanka nie mogła skorzystać z pełnej kadry swoich zawodników z powodu kontuzji, wyjazdów, przygotowań do egzaminów 8klasisty i na ławce rezerwowej zasiadał tylko jeden zawodnik. Mecz rozpoczął się dobrze dla naszego zespołu - po rzucie rożnym nasz zespół wyszedł na prowadzenie i do przerwy utrzymał się korzystny wynik 1.0. Niestety z każdą kolejną minutą drugiej połowy Koniczynki biegały coraz mniej i wolniej, dodatkowo przytrafił się błąd indywidualny i Wgęgrzce wyrównały. Rywale poczuli " wiatr w żagle " , docisneli naszych zawodników i strzelili bramkę na 2.1 pomimo ogromnych chęci wyrównania wyniku w końcówce meczu, przegrywamy derby 2.1 z zespołem TS Węgrzce.❌
Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.💪

🔜 A już w sobotę zapraszamy na ostatni mecz pierwszej rundy, który odbędzie się na naszym stadionie o godz. 14:30, naszym rywalem będzie Pogoń Miechów 🔥⚽️

Orliki 1 z debiutem na nowym boisku 🍀✅

Pewne zwycięstwo z zespołem Wilgi Kraków.  Orliki  miały przyjemność rozgrywać w sobotę swój mecz kontrolny na nowym, świetnie przygotowanym boisku. Całe spotkanie odbywało się pod dyktando Koniczynek i zakończyło się wysokim zwycięstwem⚽️✅.Niestety mecz zakończył się 10 minut przed czasem z powodu ogromnych opadów deszczu 🌧️. Wszyscy zmęczeni i zadowoleni zakończyli zawody .✔️

Orliki 1 z debiutem na nowym boisku 🍀✅

Pewne zwycięstwo z zespołem Wilgi Kraków. Orliki miały przyjemność rozgrywać w sobotę swój mecz kontrolny na nowym, świetnie przygotowanym boisku. Całe spotkanie odbywało się pod dyktando Koniczynek i zakończyło się wysokim zwycięstwem⚽️✅.Niestety mecz zakończył się 10 minut przed czasem z powodu ogromnych opadów deszczu 🌧️. Wszyscy zmęczeni i zadowoleni zakończyli zawody .✔️

Żaki 3 rozegrały w sobotę mecz z drużyną dziewczyn SF Staniatki. Mecz był bardzo zacięty i obfitował w wiele ciekawych akcji bramkowych. ⚽️Zieleńczanka wygrala mecz 8:7🍀✅

Żaki 2 grały dwa mecze: ze Skalanką oraz z drużyną dziewczęcą AMC Cracovia. Oba mecze pewnie wygrane przez Zielenczankę. 👍Dominowaliśmy w każdym elemencie co przełożyło się na bardzo wysoki wynik💪